1. رنگ جوتن >> نمایندگی رسمی رنگ صنعتی و رنگ دریایی جوتن .


 1. رنگ جوتن ازبزرگترين ومعروفترين کارخانجات توليد رنگ در جهان مي باشد. اين شرکت درسال 1926 ميلادي درکشور نروژ تاسيس شد.جوتن با داشتن 40 کارخانه ، 71  شرکت در 37 کشور جهان و 7400 نيروي کار، پيشرو در صنايع رنگ صنعتي ، رنگ دريايي و رنگ ساختماني مي باشد. علاوه براين،جوتن داراي عوامل و دفاتر شعب توزيع کنندگان دربيش از 80 کشور جهان مي باشد.به دليل کيفيت رنگ جوتن است که اين شرکت را تبديل به يکي ازپيشتازان تامين پوششهايي با کيفيت بالا در جهان گردانده است.
  حفاظت از پروژه هاي بتني به يکي از مهارتهاي خاص جوتن تبديل شده است.با ترکيب سرمايه گذاري،تکنولوژي اثبات شده و راه حلهاي نوآورانه ،رنگ جوتن توانسته است دانش و آگاهي عملي در حفاظت از سازه ها موفقيت خاصي را براي شرکت جوتن در سراسر جهان به ارمغان بياورد.
  رنگ جوتن با بيش از 1600 طيف رنگي با قابليت اجرا در طرحهاي نامحدود دکوراتيو ، مناسب براي هر سليقه ، علاوه برايجادفضايي دلپذير و زيبا باعث مقاوم سازي سطح و جلوگيري از ترکهاي سطحي مي شود.

 1. رنگ جوتن

  رنگ صنعتی

  مشاهده جزییات
 2. رنگ جوتن

  رنگ دریایی

  مشاهده جزییات
 3. رنگ جوتن

  رنگ شناور تفریحی

  مشاهده جزییات
 4. رنگ جوتن

  رنگ ساختمانی

  مشاهده جزییات


 1. گواهی نامه ها
 2. گزارش ها
 3. کاتالوگ ها
 4. لیست نرم افزارها
 5. پروژه منابع
 1. وفاداري

 2. احترام

 3. مراقبت

 4. چیرگی


 1. جهت مشاهده مشروح خبر و آگاهی از تازه های صنعت رنگ روی خبر کلیک نمایید

آیا می دانید !!

رزين


رزين مهمترين بخش يک رنگ مي باشد ، رزين ساير اجزاء رنگ را در خود نگهداشته و بعنوان محمل رنگ وظايف عمده اي را بعهده دارد . تبديل رنگ مايع به فيلم جامد و همچنين

 چسبيدن رنگ به سطح ، مقاومت در مقابل عوامل خورنده و مقاومتهاي شيميايي و مکانيکي از ديگر وظايف رزين مي باشد .  رزين يک پليمر و بعبارت بهتر يک کوپليمر با وزن مولکولي

 بالا است که اکثرا در دماي محيط مايعي با غلظت بالا و ظاهري عسل مانن
جهت مشاهده ادامه مطلب کلیک نمایید